• +90 332 813 40 77
  • info@gumusmak.com

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Gümüş Makine 1987 yılında Konya-Akşehir'de kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana firmanın ana prensibi, müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutarak, kaliteli makineler üretmek ve müşterinin yatırımına değer katmaktır.

Gümüş Makine'nin faaliyet konusu, Türk geleneksel lezzetlerinden lokum ve helva üretimi için gerekli olan makinelerin imalatını yapmaktır.

Lokum üretiminde Gümüş Makine, lokumun pişirilmesinden, pudra şekeri ve çöğen çırpma işlemlerinin yapılmasına daha sonra da kesilerek lokuma son şeklinin verilmesine kadar tüm süreçlerdeki gerekli makineleri lokum üreticilerinin beğenisine sunar.

Helva üretiminde Gümüş Makine, ham susamın işlenip, işlenen susamın tahin haline gelmesi ve tahinin ağda haline gelen şekerle buluşup yoğrulma aşamasına geçmesi, daha sonra da helva üretiminin son aşaması olan kesme işlemine kadar tüm süreçlerdeki gerekli makineleri helva üreticilerinin beğenisine sunar.

Ürettiğimiz makinelerde fiyat-fayda dengesi maksimum düzeyde tutulmuştur. Makinelerimizde kullandığımız her bir parça özenle tasarlanıp işlenerek maksimum fayda sağlayacak şekilde bir araya getirilmesine dikkat edilir. Önemli bir konu olan satış sonrası destek ve teknik servis hizmetimizle müşterilerimizin her zaman yanında oluyoruz. Benimsediğimiz iş ahlakı ve iş etiği kuralları, makinelerin kalitesi ve satış sonrası destek ile müşterilerimizle uzun yıllar boyunca ilişkilerimizin devam etmesini hedefliyoruz.

Müşterilerimizle aramızdaki güveni geliştirmekte Gümüş Makine için önemlidir. Dünyanın dört bir yanındaki makinelerimiz sıkıntısız bir şekilde çalışmaya devam etmektedir. Kurduğumuz tesisin ve makinelerin yaşam sürecinde kontrol, parça temin ve tamir işlemleri kesintisiz olarak verilir. Ayrıca müşterilerimizin talepleri göz önünde tutularak ve ortak kararlar alınarak projeler yürütülür. Müşterimizi doğru yönlendirerek üründen alınacak memnuniyeti arttırmak da Gümüş Makine'nin prensiplerindendir.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın
WhatsApp Destek
Yardıma mı ihtiyacınız var? Hemen Bize Sorun
Aşağıdaki temsilcilerimden bilgi alabilirsiniz
Samed USLU
Satış Temsilcisi
Online